۱٫ شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی تصفیه سازان مهر به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

     ۱-۱  خرید کالا از فروشگاه اینترنتی تصفیه سازان مهر بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

۱-۲ خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@fardco.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.

۱-۳ کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

۱-۴ فروشگاه اینترنتی تصفیه سازان مهر هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

۱-۵ تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی تصفیه سازان مهر با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

۱-۶ ارتباط فروشگاه اینترنتی تصفیه سازان مهر با کاربران از طریق www.fardco.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

۱-۷ فروشگاه اینترنتی تصفیه سازان مهر به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

۲٫ شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

۲-۱ از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی تصفیه سازان مهر ، سایت www.fardco.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

۲-۲ فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی تصفیه سازان مهر درج نموده است.

۲-۳ فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

۲-۴ مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی تصفیه سازان مهر درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

۲-۵ در صورتی که خریدار به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد هزینه نصب و ارسال به عهده خریدار خواهد بود.

۲-۶ خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.بعداز تحویل و نصب کالا فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات دستگاه( شکستگی،کمبود فیلتر و…) را نمی پذیرد.

۲-۷ خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

۳٫ شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

 ۳-۱ ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ توسط تکنسین های مجرب فروشگاه نصب خواهد شد  و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه شرکت پست انجام می شود که در شهرستانهایی که نمایندگی وجود دارد نماینده نصب اعزام خواهد شد و در صورت نداشتن نمایندگی در شهر مورد نظر توافقات لازمه با فروشگاه انجام می گیرد.

 ۳-۲ مدت زمان تحویل محموله ها بین پنج تا هفت روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

۳-۳ مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به شرکت پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

۳-۴ ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور شرکت پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی تصفیه سازان مهر هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

۳-۵ مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

۳-۶  مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از فروشگاه گارانتی دهنده اقدام نماید.

۴٫ گارانتی

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که شرایط گارانتی کلیه محصولات به صورت زیر می باشد:

۴-۱ کلیه محصولات برقی اعم از : پمپ اصلی دستگاه ، ترانس دستگاه، کلیه سوئیچ های دستگاه (high pressure و low pressure) ،شیر برقی ، سیم کشی و کلیه لوازمی که با برق کار می کنند شامل گارانتی ۱۸ یا ۲۴ ماهه بسته به نوع و نام دستگاه خریداری شده می باشند.

۴-۲ محصولات مصرفی اعم از انواع فیلترها ،هوزینگها ، شیر روی سینک دستگاه و مخزن دستگاه شامل گارانتی نمی باشند. درصورت بروز هرگونه مشکل تکنسین های فنی در اولین فرصت (۷۲ ساعت کاری) اقدام به سرویس دستگاه نموده و هزینه به عهده خریدار می باشد.

۴-۳ هرگونه شکستگی و ترکیدگی قطعات بعد از تست، نصب و تحویل دستگاه به مشتری شامل گارانتی نمی باشد.

۴-۴ مواردی که در صورت استفاده ناصحیح ،استفاده از فیلترهای نامرغوب ، عدم نگهداری صحیح، ولتاژ برق غیر عادی ( عدم استفاده از محافظ در سیستم برقی دستگاه) شامل گارانتی نخواهد بود.