(0 آیتم)
0 سبد خرید
  • محصولی در سبد نیست.
  • تلفن پشتیبانی
  • تیکت پشتیبانی
  • حساب کاربری

مضرات مصرف آب یخ

مضرات مصرف آب یخ

مضرات مصرف آب یخ

همه ما می دانیم که نوشیدن آب کافی در روز امری بسیار حیاتی می باشد.

با نصب و راه اندازی دستگاههای تصفیه کننده آب با کیفیت بالا، باید توجه ویژه ای به آب آشامیدنی سالم و عاری از مواد آلاینده داشته باشیم.

آیا شما از این واقعیت آگاهی دارید که دمای آب آشامیدنی نیز می تواند بر سلامت شما تأثیر بگذارد؟

اکثر ما بعد از بازگشت از کارو یا انجام یک فعالیت، به خصوص در طول تابستان، یک لیوان آب سرد مینوشیم تا تشنگی و خستگی را از بین ببریم. با این حال، بسیاری از ما از این واقعیت آگاه نیستیم که نوشیدن آب سرد می تواند آسیب بیشتری به ما وارد کند.

اختلال در هضم

یکی از دلایل اصلی جلوگیری از نوشیدن آب سرد، این است که این نوع نوشیدنی ها عملکرد هضم را به اختلال می اندازند.

آب سرد و همچنین بعضی از نوشیدنی های سرد رگ های خونی را منقبض کرده و همچنین هضم مواد غذایی را با مشکل روبرو میکنند.

فرآیند طبیعی جذب مواد مغذی در هنگام هضم غذا بامصرف آب سرد خنثی می شود.

به این علت که تمرکز بدن شمابجای هضم کردن به تنظیم دمای بدن و آب سرد معطوف می شود همچنین بدن شما نیاز به صرف انرژی اضافی برای تنظیم دمای بدن هنگام مصرف هر چیزیدارای درجه حرارت بسیار پایین را دارد.

انرژی اضافی برای هضم مناسب مواد غذایی و جذب مواد مغذی ضروری است.

کاهش ضربان قلب

دلیل دیگری برای جلوگیری از نوشیدن آب سرد این است که ضربان قلب را کاهش می دهد. مطالعات نشان داده است که نوشیدن آب سرد نه تنها ضربان قلب را کاهش می دهد، بلکه عصب ورگها را تحریک می کند،عصبی که عملکرد غیرارادی بدن را کنترل می کند. رگهای عصبی همچنین بخشی جدایی ناپذیر از سیستم عصبی است..

به بدن شما شوک وارد میشود

پس از یک کار و یا فعالیت شدید ،از نوشیدن آب آشامیدنی سرد به شدت اجتناب کنید ، مخصوصا در طول تابستان

با این حال، با توجه به کارشناسان ورزشگاه، توصیه می شود پس ازفعالیت از آب گرم استفاده کنید. بدن شما هنگامی که کار می کند، حرارت زیادی ایجاد می کند. اگر آب آشامیدنی با دمای متعادل مصرف کنید ،یک هماهنگی دما وجود دارد که موجب افزایش سلامت دستگاه گوارش شما می شود.

بدن شما همچنین پس از کار، آب سرد را بسرعت جذب می کند.

نوشیدن آب سرد بعد از فعالیت ممکن است منجر به درد مزمن معده شود زیرا آب بسیار سرد بدن شما را شوکه میکند.

اثرات مخرب دفع چربی

نوشیدن آب سرد بلافاصله پس از غذا توانایی بدن شما را در کاهش چربیهای غذا از دست می دهد.دمای آب سرد چربی ها ی مواد غذایی را سفت می کند و به همین دلیل بدن شما نمیتواند این چربی های ناخواسته را از بدنتان دفع کند.

منجر به یبوست می شود

آب آشامیدنی منطبق با دمای اتاق برای پروسه گوارش ضروری است، اما مصرف آب سرد می تواند به یبوست منجر شود. دلیل آن این است که وقتی آب با دمای پایین می نوشید، غذا هنگام عبور از بدن سخت می شود و دفع آن از روده بسیار دشوار خواهد بود.

تصفیه آب می تواند یک سرمایه گذاری برروی سلامتی شما می باشد

شما و خانواده تان سزاوار پاک ترین و امن ترین آب موجود می باشید به همین دلیل است که سیستم های تصفیه آب خانگی می توانند در این امر کمک قبل توجهی به شما کنند. و شما و خانواده تان را در مقابل بروز انواع بیماریهای مرتبط با آب آشامیدنی ناسالم همانند ( سنگ کلیه، ایست قلبی، بیماریهای گوارشی و سرطان ) ایمن سازد.

با استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی ما و بهره گیری از روش اسمز معکوس علاوه بر حذف کلیه املاح و سختی محلول درآب، آب را سبک تر و گواراتر و با کیفیتتر می کند و همچنین کلیه املاح مورد نیاز بدن ما از جمله (پتاسیم و منیزیم، سدیم، یون های مثبت مفید و….) را به آب اضافه می کند. لذا صرف هزینه برای تصفیه آب خانگی نه تنها اقتصادی است بلکه به نوعی سرمایه گذاری برروی سلامتی افراد محسوب می شود.

با ما سلامتی و نشاط روزافزون را به خود و عزیزانتان هدیه دهید.

فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی ، اداری و صنعتی

کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش ما همواره آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات مصرف کنندگان خواهند بود.

تماس ۰۹۱۹۹۸۲۱۲۱۲ -۰۲۱۷۷۱۸۷۱۷۷

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/h168223/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/h168223/domains/fardco.com/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/widgets/widgets.php on line 27

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/h168223/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/h168223/domains/fardco.com/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 33