آب سالم بزرگترین دغدغه مردم است از این رو افراد برای خرید بهترین تصفیه آب خانگی نیاز به تحقیق و بررسی زیادی دارند زیرا انواع متنوعی از دستگاه های تصفیه آب وارد بازار شده که دارای مارک‌ها و برندهای مختلفی هستند.

بهترین دستگاه تصفیه آب موجود در بازار دارای یک سری فاکتورهایی هستند که ما در اینجا می‌توانیم به استاندارد بودن و داشتن کیفیت درجه یک فیلترها و قطعات و داشتن قیمت مناسب و حتی نمایندگی فروش معتبر اشاره کنیم. طبق بررسی سازمان استاندارد جهانی بهداشت آب آشامیدنی در حالت نرمال برای سلامت بدن انسان باید بین ۳۰ الی ۹۰ باشد و مناسب‌ترین روش تصفیه آب آشامیدنی در جهان به کمک دستگاه‌های تصفیه انجام می‌شود. ما در اینجا می‌خواهیم شما را با دستگاه تصفیه و ویژگی‌های آنها اشاره کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین دستگاه تصفیه آب موجود در بازار

دستگاه تصفیه آب موجود در بازار

ویژگی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

اگر می‌خواهید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را خریداری کنید و از خرید خود تا حدود زیادی مطمئن شوید باید بدانید که این دستگاه دارای یک سری از ویژگی‌های به خصوصی هستند که اگر شما آنها را در اولویت قرار بگیرید می‌توانید سلامت بدن خود را تضمین کنید.

۱_قطعات بکار رفته در دستگاه تصفیه آب خانگی باید کیفیت بالایی داشته باشد و از نوع گیاهی باشد پس در هنگام خرید به این فاکتور توجه کنید.

۲_فیلترهای تصفیه آب باید از موادی بر پایه گیاهی ساخته شده باشد چون این قطعه با آب تماس مستقیمی دارد.

۳_دارا بودن استاندارد بین المللی به خصوص تاییدیه NSF و WQA، برای یک دستگاه تصفیه آب، یک امتیاز بزرگ محسوب می شود.

۴_به دلیل نگهداری آب توسط مخزن ذخیره، کیفیت مخزن با کیفیت آب خروجی شما رابطه مستقیم دارد. بنابراین موقع خرید دستگاه به کیفیت مخزن نیز

توجه کنید.

۵_معتبر بودن برند دستگاه تا حدود زیادی می تواند نشان دهنده کیفیت دستگاه باشد.

۶_نوع سیستم فیلتراسیون دستگاه ( اسمز معکوس یا UF ) در کیفیت آب خروجی تاثیر دارد.

۷-بعد از نصب و راه اندازی تصفیه آب خانگی، به کمک تکنسین فنی شرکت از صحت عملکرد درست دستگاه به وسیله دستگاه سختی سنج آب یا TDS متر مطمئن شوید. سختی آب آشامیدنی تصفیه شده باید عددی زیر ۱۰۰ باشد.

۸_در خرید تصفیه آب حتما از یک فروشگاه معتبر مانند شرکت تصفیه آب فردکو اقدام به خرید کنید تا از کیفیت دستگاه خود و اصالت دستگاه اطمینان حاصل کنید. همچنین مرکزی که از آن دستگاه تصفیه آب تهیه می کنید باید گارانتی و نصب و ارسال رایگان داشته باشد.

عالی ترین سیستم تصفیه‌ آب وجود در بازار‌

سیستم تصفیه‌ آب وجود در بازار‌

4 نکته مهم انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب

۱_بهترین دستگاه تصفیه دستگاهی است که تمام آلایندگی و آلودگی‌ها را از بین ببرد از این رو فیلترهای شما باید اصل و با کیفیت باشد تا بتواند بسیاری از مواد معدنی موجود در آب را تصفیه کند.

۲_بهترین دستگاه تصفیه آب دستگاهی است که دارای فیلتر تصفیه آب با کیفیت باشد و همچنین میزان بالای فیلتراسیون دستگاه یکی از مواردی است که شما باید در هنگام انتخاب آن توجه داشته باشید.

۳_تمام تصفیه‌کنندگان آب به کارتریج ‌هایی نیاز دارند که نیاز به تعویض دارند ولی به هرحال دستگاه‌ های با‌کیفیت نیاز به تغییرات کمتری دارند. هنگام انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب باید این هزینه را برای استفاده طولانی مدت در ذهن داشته باشید.

۴_ میزان آلودگی آب را بررسی کنید. برای این کار یک تجزیه و تحلیل آب آزمایشگاهی در مورد آب آشامیدنی خود انجام دهید. اینکار شامل یک آزمایش عمومی‌ در آب است که شامل کشف باکتری‌ های کلی مانند نیتریت، pH، مواد جامد محلول، فلوراید، آلاینده‌های کربن آلی می شود.

مشخصات بهترین مارک دستگاه تصفیه آب

برای بسیاری از افراد سوال پیش می‌آید که مارک‌های مختلفی برای دستگاه تصفیه آب وجود دارد ولی ما باید کدام یک از آنها را انتخاب کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مشخصات زیادی برای بهترین مارک دستگاه تصفیه آب وجود دارد که در کشور ایران نیز مارک‌های مختلفی در بازار در حال عرضه است که تمام این محصولات دارای مشخصات زیر هستند.

۱_برندهای خوب محصولاتی هستند که توانایی این را داشته باشند که آلاینده‌های مختلف را از آب خارج کنند در واقع یک تصفیه موثر باشند و تمام آلودگی‌های شیمیایی و میکروبی را پاک کنند و سلامتی را به انسان‌ها ببخشند.

۲_دستگاه‌های تصفیه آب با کیفیت باید قطعات مقاوم و با دوامی داشته باشد تا شما بتوانید مدت‌های طولانی از آنها استفاده کنید و نیازی به تعویض مکرر قطعات نباشد که این بزرگترین مشخصات بهترین مارک دستگاه تصفیه آب در بازار است.

۳_برندهای معتبر باید طراحی و شکل ظاهری زیبایی داشته باشند و نصب آنها کاملاً آسان باشد.

۴_دستگاه‌های تصفیه خوب دستگاهی است که توانایی تنظیم و کنترل مناسبی در برابر فشار آب داشته باشد که ما می‌توانیم به عملکرد بهینه اشاره کنیم.

۵_برندهای معتبر خدمات پس از فروش مناسبی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند و در واقع پشتیبان عالی برای مشتریان در برابر مشکلات و سوالات آنها می‌باشند.

۶_استانداردهای ایمنی و مواد مورد استفاده در دستگاه‌های تصفیه یکی دیگر از مواردی هستند که ما باید به آنها اشاره کنیم.

نکات مهم در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی شما باید نکات زیادی را رعایت کنید. که ما در اینجا به چند مورد از موارد مهم اشاره می‌کنیم تا با توجه به این موارد بتوانید در هنگام خرید از تهیه محصول مورد نظر رضایت داشته باشید.

پس بهتر است در ادامه به مطالب مفید توجه کنید.
۱_مهمترین امری که در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی وجود دارد این است. که شما باید به قطعات آن توجه کنید و دستگاهی را خریداری کنید که با کیفیت‌ترین قطعات ساخته شده باشد چون این امر به شما کمک می‌کند تا شما مدت‌های طولانی از دستگاه تصفیه بدون خرابی استفاده کنید.

۲_فیلترها مهمترین قطعه در این دستگاه‌ها هستند و شما باید به جنس آنها توجه کنید. و بدانید که جنس فیلترها باید گیاهی باشد چون گزینه مناسبی برای مصرف خانگی است.

۳_مکانی که قرار است دستگاه تصفیه را خریداری کنید از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد چون فروشندگان مطمئن قطعاً دستگاه‌های با کیفیتی را به شما ارائه می‌دهند و شما از نظر گارانتی و نصب و ارسال رایگان مطمئن هستید.

۴_قبل از خرید شما باید دستگاه‌های پمپ و قطعات دیگر را مورد بررسی قرار دهید و حتماً به طراحی محصول نیز توجه کنید تا یک خرید عالی داشته باشید.

لطفا مقاله کدام دستگاه تصفیه آب خانگی بهتر است؟ را هم مطالعه کنید.

بهترین دستگاه تصفیه آب موجود در بازار

سیستم تصفیه‌ آب موجود‌ در فروشگاه ها

نتیجه گیری درباره بهترین دستگاه تصفیه آب موجود در بازار

انسان‌ها یک باور اشتباهی دارند و فکر می‌کنند که برای حفظ سلامت خود حتماً باید بهترین مواد غذایی را استفاده کنند که باید بگوییم این امر کاملاً اشتباه است چون نه تنها شما باید مواد غذایی سالم تهیه کنید بلکه باید آب آشامیدنی سالمی نیز مصرف کنید.

در سال‌های اخیر مصرف مردم از دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار بالا رفته که این امر نشان می‌دهد افراد به فکر سلامت بدن خود هستند. شما می‌توانید یک دستگاه تصفیه با کیفیتی را با بهترین برند از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنید و آنها را در خانه‌های خود نصب کنید و در همان اول به فرزندان خود بیاموزید که سلامت جسم در کنار روان از اهمیت بالایی برخوردار است.

سوالات متداول درباره بهترین دستگاه تصفیه آب موجود در بازار

۱_آیا کشور ایران دستگاه تصفیه آب را تولید می‌کند؟
بله ایران یکی از کشورهای تولید کننده این محصول است.
۲_قیمت دستگاه تصفیه آب به چه عاملی بستگی دارد؟
عوامل مختلفی از جمله سایز و برند و حتی مکان خرید بستگی دارد.
۳_آیا دستگاه تصفیه آب خانگی خدمات پس از فروش و گارانتی دارد؟
بله از این خدمات برخوردار است.
۴_بهترین مارک ایرانی دستگاه تصفیه آب کدام است؟
بهترین مارک دستگاه تصفیه آب تایوانی است.
۵_بهترین جنس فیلتر دستگاه تصفیه آب چیست؟
بهترین جنس این دستگاه از جنس گیاهی است.

3/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *