(0 آیتم)
0 سبد خرید
  • محصولی در سبد نیست.
  • تلفن پشتیبانی
  • تیکت پشتیبانی
  • حساب کاربری

تاثیر آب بر فشار خون و گرفتگی عضلات

تاثیر آب بر فشار خون و گرفتگی عضلات

تاثیر آب بر فشار خون و گرفتگی عضلات

تاثیر آب بر فشار خون و گرفتگی عضلات

تاثیر آب بر فشار خون و گرفتگی عضلات | همانطور که می دانیم بیش از ۷۵% از خون از آب شکل گرفته است. بنابراین سلامت آب خون ارتباط تنگاتنگی دارد.
از آنجا که با استفاده آب آلوده، سیستم دفاعی بدن بیشتر فعالیت فرد را جهت دفع این آلودگی ها به کار خواهد برد، به طور طبیعی از حجم خون کاسته خواهد شد و به محض افت حجم خون، مویرگهای کمتر فعال بسته می شود تا قسمت های فعال تر به خون کافی دسترسی داشته باشند. نتیجه این مورد به بالا رفتن غیرطبیعی فشار خون منجر خواهد شد. گرفتگی عضلات به انقباض ناگهانی و دردناک عضلات گفته می شود که اغلب به دلیل عدم استفاده آب کافی و یا نارسایی املاح و مواد معدنی (کلسیم، پتاسیم و منیزیم و یون های مثبت مفید و….) اتفاق می افتد.

نقش آب در گرفتگی عضلات

نقش آب در گرفتگی عضلات

به طور طبیعی زمانی که عضلات منقبض می شود تبادل املاح معدنی در بدن ما اتفاق می افتد نارسایی در تبادل و یا اختلال و کمبود این مواد معدنی در بدن و همچنین افزایش املاح مضر و سموم در عضلات باعث خشکی انها شده و گرفتگی عضلات اتفاق می افتد.

نقش آب در گرفتگی عضلات

نقش آب در گرفتگی عضلات

دستگاه تصفیه آب خانگی

آب معدنی

نقش آب در گرفتگی عضلات پا

نقش آب در گرفتگی عضلات گردن

 

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/h168223/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/h168223/domains/fardco.com/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/widgets/widgets.php on line 27

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/h168223/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/h168223/domains/fardco.com/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 33