جستجو کردن
جستجو کردن
Close this search box.

تاثیر مستقیم دستگاه تصفیه آب بر سلامتی قلب

حتما تا به حال همه شما متوجه شده اید که آب لوله کشی در اکثر مناطق کشور برای آشامیدن مناسب نیست. از این رو باید حتما از دستگاه های تصفیه آب استفاده کرده و از این طریق به حفظ سلامتی خود کمک کنید. تاثیر مستقیم دستگاه تصفیه آب خانگی بر سلامتی قلب و عروق را جدی بگیرید.

تاثیر تصفیه آب بر سلامتی قلب

تا امروزه بسیار مورد استقبال قرار بگیرد. شاید عجیب به نظر برسد که این دستگاه چگونه می تواند بر سلامت قلب انسان اثر بگذارد. این یک واقعیت است که آب ها هنگام تصفیه شدن، املاح، ذرات و یا حتی آلاینده هایی را با خود حمل کرده و وارد سیستم لوله کشی شهری می شوند. همچنین ممکن است در طول مسیر حرکت در این لوله نیز دچار آلودگی شده و املاحی را با خود حمل کنند.

از این رو این آب ها برای

ذرات معلق در آب

ذرات معلق در آب

خوردن و آشامیدن مناسب نبوده و باید حتما تصفیه شوند.

زمانی که فرد از این دستگاه ها برای تصفیه آب آشامیدنی استفاده می کند، انواع آلودگی های شیمیایی، ویروس ها، رسوبات و … از آب جدا شده و حذف می شوند.
همین امر سبب می شود تا احتمال رسوب املاح در رگ ها و کلیه و مجاری اداری به شدت کاهش یابد.

این مسئله از ابتلای فرد به انواع امراض و بیماری ها جلوگیری کرده و به عملکرد بهتر کلیه ها نیز کمک می کند.

این دستگاه به خوبی طعم و بوی آب را تغییر داده و آن را به یک نوشیدنی دوست داشتنی تبدیل می کند. .

این موضوع سبب می شود تا فرد تمایل بیش تری به نوشیدن آب داشته باشد و در حقیقت آب مورد نیاز بدن در طول شبانه روز تامین می شود.

زمانی که بدن آب کافی داشته باشد، عضلات، ماهیچه ها و اندام های مختلف عملکرد بهتری داشته و سالم می مانند.

فواید دستگاه تصفیه آب برای سلامتی

استفاده از دستگاه تصفیه آب می تواند با مزیت ها و فواید زیادی برای افراد همراه باشد. تاثیر سریع دستگاه تصفیه آب بر سلامتی قلب و عروق سبب می شود تا اکثر افراد برای استفاده از این محصولات اقدام کنند. این دستگاه تاثیر زیادی بر روی سلامتی دارد و از راه های مختلفی به افزایش حفظ سلامتی انسان ها کمک می کند. مهم ترین تاثیراتی که این دستگاه بر روی سلامت آب می گذارد عبارتند از:

 • حفظ مواد معدنی مفید در آب

  حفظ مواد معدنی مفید در آب

   

 • حذف آلودگی ها

انواع مواد سمی، باکتری، ویروس و آلودگی های شیمیایی توسط این دستگاه حذف می شود. از این رو کیفیت آب بهبود پیدا کرده و خطر ابتلا به بیماری ها به شدت کاهش پیدا می کند.

 • بهبود طعم و بو

این دستگاه هر گونه بوی نامطبوع را از آب گرفته و آن را به خوبی تصفیه می کند. این امر سبب می شود تا طعم و بوی نامناسبی هنگام نوشیدن آب احساس نکنید.

 • حفظ مواد معدنی مفید

این دستگاه املاح معدنی مفید مانند کلسیم، منیزیم، پتاسیم را حفظ کرده و آن را به بدن می رساند. در نتیجه املاح مورد نیاز بدن تامین می شود و فرد با کمبود مواد معدنی مواجه نخواهد شد.

 • کاهش ریسک بیماری ها

احتمال ورود آب آلوده با استفاده از این دستگاه ها به شدت کاهش می یابد و در نتیجه فرد کم تر به بیماری های مختلف مبتلا می شود. نفوذ نیترات به آب های زیر زمینی امری بسیار خطرناک است. این مسئله می تواند در بروز انواع سرطان ها موثر باشد. از طرفی احتمال نفوذ آلودگی در اثر شکستگی لوله ها و بروز مشکلات گوارشی و کلیوی نیز وجود دارد. بنابراین استفاده از این دستگاه می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی سلامتی انسان داشته باشد.

 • حذف کلر اضافی

این دستگاه ها به خوبی کلر های اضافی را از آب جدا می کنند و از این طریق از بروز مشکلات قلبی جلوگیری می نمایند. ورود این ماده خطرناک به بدن می تواند قلب را دچار مشکل کرده و برای جلوگیری از این اتفاق باید حتما از دستگاه های تصفیه آب استفاده کنید.

حذف کلر اضافی آب

حذف کلر اضافی

آب تصفیه شده دوستدار قلب شما

تاثیر سیستم تصفیه آب بر سلامتی قلب کاملا مشهود است و طبق نظر کارشناسان این دستگاه می تواند در حفظ سلامت اندام های مختلف بسیار موثر واقع شود. زمانی که این دستگاه بتواند طعم و بوی آب را مطلوب کند، فرد تمایل بیش تری به نوشیدن آب دارد.

در نتیجه بدن هیدراته شده و عملیات پمپاژ خون و خون رسانی به خوبی انجام می گیرد. در این شرایط قلب عملکرد مناسبی از خود نشان داده و فشار خون به خوبی تنظیم می شود.

علاوه بر این، زمانی که بدن آب مورد نیاز خود را دریافت کرده باشد، قلب در آرامش بیش تری به کار خود ادامه می دهد.

از طرفی این دستگاه املاح اضافی که سبب سنگین شدن آب می شوند را حذف کرده و از این طریق به بهبود عملکرد قلب کمک می کنند.

کلر از دیگر موادی است که در آب لوله کشی وجود داشته و می تواند خطرات بزرگی برای بدن به همراه داشته باشد. یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که این ماده ایجاد می کند، تاثیرات منفی است که بر روی قلب می گذارد.

این ماده عملکرد قلب را تحت تاثیر قرار داده و آن را با آسیب مواجه می کند. از این رو باید از آب آشامیدنی حذف شود. برای این کار باید از دستگاه های تصفیه آب استفاده کنید و از این طریق به سلامت قلب کمک کنید.

دستگاه تصفیه آب مناسب برای استفاده در منزل

حال که با تاثیر سریع دستگاه تصفیه آب بر سلامتی قلب آشنا شدید، شاید بخواهید برای خرید این دستگاه ها اقدام کنید. در این شرایط ممکن است با چالش مواجه شده و به دلیل تنوع بالای این محصولات نتوانید نمونه مناسبی را برای مصارف خانگی انتخاب کنید. بهترین و موثر ترین نمونه از این دستگاه ها عبارتند از:

 • دستگاه تصفیه آب با فیلتر کربنی

این نمونه از دستگاه ها به فیلتر کربن فعال مجهز هستند. این فیلتر ها به خوبی ذرات معلق در آب را گرفته و بو و طعم آن را مناسب می کنند. همچنین کلر اضافی و یا حتی مواد شیمیایی مضر را از آب جدا می کنند. در نتیجه می توانند برای حفظ سلامتی بدن انسان بسیار مفید بوده و موثر واقع شود. این نمونه از دستگاه های تصفیه آب، قیمت های مناسبی دارند و نسبت به عملکرد بی نظیری که دارند کاملا مقرون به صرفه هستند.

 • دستگاه تصفیه آب مجهز به فرآیند اسمز معکوس

این نوع دستگاه های تصفیه آب، آب را از طریق غشا های نیمه نفوذپذیر تصفیه می کنند. با این کار انواع باکتری ها، ویروس ها، مواد شیمیایی و یا حتی نمک های اضافی از آب جدا شده و آب به طور کامل تصفیه می شود. از این رو شما با استفاده از این دستگاه می توانید آبی سالم برای نوشیدن داشته باشید و به حفظ سلامتی بدن خود کمک کنید.

فیلترهای اسمز معکوس در دستگاه های تصفیه آب

نصب فیلترهای اسمز معکوس در دستگاه های تصفیه آب

جمع بندی درباره تاثیر مستقیم دستگاه تصفیه آب بر سلامتی قلب

تاثیر سریع دستگاه تصفیه آب بر سلامتی قلب سبب شده است تا اکثر افراد برای خرید این محصولات اقدام کنند. این دستگاه ها املاح و مواد معدنی لازم و ضروری را حفظ کرده و به بدن می رساند. از طرفی هر گونه باکتری، ویروس، مواد شیمیایی و کلر را از آب گرفته و اجازه نمی دهد که وارد بدن شوند. با این کار بدن در شرایط سالم تری باقی مانده و به سلامتی قلب و عروق کمک می شود.

سوالات متداول درباره تاثیر مستقیم دستگاه تصفیه آب بر سلامتی قلب

دستگاه تصفیه آب چه مزیت هایی دارد؟
این دستگاه می تواند احتمال ابتلا به سرطان، آلزایمر، مشکلات قلبی و تنفسی را به شدت کاهش داده و پوست و مو را در شرایط ایده آل تری قرار می دهد.

آیا کلسیم و منیزیم نیز از آب حذف می شود؟
خیر این دو ماده برای سلامتی انسان مفید هستند، از این رو توسط فیلتر ها جذب نشده و در آب باقی می مانند.

آیا درست است که خود دستگاه های تصفیه آب سرطان زا هستند؟
اگر به موقع فیلتر ها را تعویض کرده و برای سرویس های دوره ای آن اقدام کنید، این دستگاه ها کاملا سالم هستند و هیچ گونه اثر بدی بر سلامتی انسان ها نمی گذارند.

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من