(0 آیتم)
0 سبد خرید
 • محصولی در سبد نیست.
 • تلفن پشتیبانی
 • تیکت پشتیبانی
 • حساب کاربری

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

عوامل موثر در تغییر قیمت دستگاه های تصفیه آب خانگی :
قیمت دستگاه آب خانگی (دستگاه آب شیرین کن خانگی) به عوامل مختلفی بستگی دارد که به اختصار در مورد آنها توضیح خواهم داد.
– ابتدا کشور سازنده دستگاه های تصفیه آب خانگی تایوانی معمولا ۵/۱تا ۲ برابر قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی میباشد .
– در مرحله ی بعد فیلترها و متریال و پمپ بکار رفته در دستگاه از اهمیت ویژه ا ی برخوردار است . فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی باید از مواد گیاهی و فودگرید تهیه شده باشد و استانداردهای بین المللی CE،NSF،FDA را اخذ نموده باشد.
– برند و شرکت سازنده تصفیه آب نیز در قیمت نهایی بسیار مهم و حائز اهمیت است .

دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ (aqua spring)  ، دستگاه تصفیه آب خانگی تک پیور(tec pure) ، دستگاه تصفیه آب اولانسی (olansi)، دستگاه تصفیه آب خانگی آکواکلر(aqua clear) از بهترین و معتبرترین شرکت های سازنده ی تصفیه آب خانگی هستند .

بهترین قیمت دستگاه تصفیه آّب خانگی

 این شرکت ها با بهرمندی از برترین و بروزترین تکنولوژی های نوین تصفیه آب خانگی از قبیل: دستگاه تصفیه آب خانگی هوشمند ، دستگاه تصفیه آّب خانگی قلیایی ساز ، دستگاه تصفیه ساز با فناوری نانو فیلتراسیون و با استفاده از فیلترها و متریال فودگرید و استفاده از مواد ۱۰۰% گیاهی، پیشرو و پرچم دار برندهای دستگاه های تصفیه آب خانگی میباشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی با برندهای سافت واتر(soft water) سی سی کا (cck)  نیز از برندهای قدیمی و خوب دستگاه تصفیه آب خانگی میباشند ولی متاسفانه برندها و نمونه های بسیار زیاد تقلبی و بی کیفیت در ایران وجود دارند که انتخاب این برندهای بی کیفیت و ارزان متاسفانه آب را تصفیه نمی کنند بلکه با انباشته و اشباع شدن رسوبات و املاح باعث صدمات جدی به سیستم بدن خواهند شد.

 بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی دستگاهی است که کشور سازنده ی آن تایوان بوده و فیلترها و متریال از نوع فودگرید باشد و بهتر است دستگاه تصفیه آب توسط تکنسین های مجرب نصب شود چرا که نصب دستگاه تصفیه آب خانگی یک کار کاملا تخصصی بوده و شرکت تصفیه سازان مهر با بهرمندی از بهترین تکنسین های مجرب در این زمینه آماده ی خدمات رسانی به هم میهنان عزیز میباشد.

شرکت تصفیه سازان مهر نمایندگی رسمی برندهای معتبر زیر میباشد:

فرآیند اسمز معکوس:
سیستم دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس به روشی گفته میشود که در آن دستگاه دارای ممبران ومخزن ذخیره مجزاست و از برق در تصفیه آب استفاده میکند.
بهترین روش و مفیدترین روش برای ازبین رفتن کلیه ی املاح مفید و آلودگی ها ومیکرو ارگانیسم های بیماری زا روش تصفیه آب اسمز معکوس می باشد.درهنگام خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی به نکته ی فوق دقت نماییم.

reverse osmosis system
سیستم اسمز معکوس در دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر اشعه ماورابنفش(uv)
این فیلتر به عنوان فیلتر ضدعفونی کننده وازبین برنده ی کامل آلودگی های میکروبی می باشد. فیلتر ممبران قادر نیست تمامی املاح و آلودگی های شیمیایی را به طور کامل ازبین ببرد، لذا با استفاده از این فیلتر تمامی املاح مضر باقی مانده به طور۱۰۰% از بین خواهند رفت و همچنین طبق بررسی و مطالعات کارشناسان مربوطه در این زمینه ،فیلتر اشعه ی یووی به کاررفته دردستگاه تصفیه آب خانگی هیچ گونه اثر سوء یا مضر بر بدن انسان ندارد بلکه کاملا باعث ازبین رفتن آلودگی های شیمیایی و ویروس های محلول در آب خواهد شد.
ساختار فیلتر اشعه ی ماورابنفش بطوری طراحی شده است که این اشعه به هیچ عنوان به طور مستقیم با آب برخورد نمی کند.این اشعه در یک محفظه کامل شیشه ای قرار دارد و این محفظه شیشه ای نیز در محفظه ای آلومینیومی محافظت شده است پس میتوان این اطمینان را داشت که این اشعه فقط جهت مصارف بهداشتی ودرمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلتر اشعه ماورابنفش(uv)
فیلتر اشعه ماورابنفش(uv)

دیگر دلیل عمده درتفاوت قیمت دستگاه تصفیه آب استفاده از فیلتر ممبران می باشد.
فیلتر ممبران به عنوان قلب دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس عمل میکند این فیلتر گرانترین ومهمترین فیلتر دستگاه تصفیه آب می باشد. این فیلتر کلیه ی املاح شیمیایی و میکروارگانیسم های مضر ازقبیل نیترات ونیتریت و آرسنیک، فلزات سنگین ناشی از نشت آلودگی های هوا وذرات معلق مضرهوا در آبهای زیرزمینی ،شوری آب ( نمک محلول در آب) را به طور۹/۹۹ درصد ازبین می رود.
عمده ترین دلیل تفاوت قیمت فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی عوض کردن این فیلتر است به طوری که استفاده از فیلتر بی کیفیت ایرانی یا چینی  قیمتی تقریبا یک چهارم قیمت فیلتر ممبران با کیفیت را دارد. بهتر است در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به این نکته توجه ویژه نماییم که فیلتر ممبران حتما برند ممبران فیلمتک (membrane filmtec) ودارای ۱۳ لایه فشرده از لایه های کامپوزیت باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی
قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت تصفیه سازان مهر نمایندگی رسمی برندهای معتبر زیر می باشد.دستگاه تصفیه آب خانگی آکوااسپرینگ  (aqua spring) و دستگاه تصفیه خانگی دیاموند (diamond) ، دستگاه تصفیه آب تک پیور(tec pure) ، دستگاه تصفیه آب آکواکلر(aqua clear)، دستگاه تصفیه آب لکس پیور(lexpure)، دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی (olansi)، دستگاه تصفیه آب آکواپیور (aqua  pure)

پایه های استفاده شده در دستگاههای تصفیه آب خانگی:
سه نوع پایه در دستگاههای تصفیه آب خانگی به کار می رود:
– پایه از جنس فلز با روکش رنگ الکترواستاتیک
– پایه از جنس فایبر(پلی پروپپلین فودگرید)
– جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی در فرآیند دستگاههای تصفیه آب استفاده از پایه هایی از جنس نیکل کروم می باشد که ماندگاری و پایداری تقریبا۳برابر پایه های نمونه های قدیمی را دارد.  شرکت تصفیه سازان مهر از پیشگامان ارائه دستگاه تصفیه آب خانگی با پایه کروم می باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی هوشمند:
به روزترین وبهترین مدل ارائه شده در سال جدید دستگاه تصفیه آب خانگی با بکارگیری تکنولوژی هوش مصنوعی می باشد. در فرآیند نهایی این تکنولوژی به روز، آب ازکیت هوشمند عبور کرده ( این کیت بسیارحساس نسبت به آلودگی ها ومیکرو ارگانیزهای بیماری زا می باشد)  و در صورت بروز هر نوع مشکل در فرآیند دستگاه تصفیه آب به مصرف کننده با آلارم صوتی وروشن شدن چراغ ، هشدار داده وهریک از فیلترها به طور جداگانه با دقت برابر با هوش مصنوعی نوین مورد بررسی قرار میگیرند.
دستگاه تصفیه آب خانگی هوشمند علاوه بر دارا بودن حسگرهایی حساس نسبت به آلودگی ها ومیکرو ارگانیسم ها، دارای کیت تایمر نسبت به زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد.

به طوری که چنانچه در فرآیند تصفیه آب خانگی وعملکرد فیلترها مشکل ایجاد نشود برای هرکدام از فیلترها طبق زمان بندی تعریف شده برای تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب مصرف کننده را با آلارم صوتی وروشن شدن چراغ راهنما آگاه می کند.

جدیدترین و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی هوشمند
جدیدترین و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی هوشمند

شرکت تصفیه سازان مهر با بهره مندی از دانش روز در زمینه بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی و آب شیرین کن با مذاکره و واردات بهترین مدل ها وبه روزترین تکنولوژی ها اعم از دستگاه تصفیه آب خانگی هوشمند وتصفیه آب خانگی با پایه های ازجنس نیکل کروم گامی نوین در جهت کسب رضایتمندی مشتریان برداشته است.

مجموعه ما باارائه بیش از ۴۰ برند در بیش از ۳۰۰مدل از دستگاه تصفیه آب خانگی وفیلتر دستگاه تصفیه آب تایوانی وفعالیت مستمر وتخصصی درزمینه تصفیه آب ، تلاش نموده ایم با ارائه محصولات به روز و تنوع بسیار زیاد قدرت خرید وانتخاب مشتریان گرامی را افزایش دهیم تمامی محصولات شرکت تصفیه سازان مهر دارای گارانتی های شرکتی معتبر ۱۸،۲۴،۳۰ماهه می باشند که شرکت با دایر نمودن نمایندگی های فعال در سراسر ایران و بهره مندی از تکنسین های مجرب در سراسر ایران آماده مشاوره و خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشد.

بدون دیدگاه

 1. سعید راعی آذر 21, 1398

  این دستگاه ها با داشتن فناوری وتکنولوژی جدید خیال من رو بابت ازبین بردن هرگونه آلودگی راحت کرد ابتدا برای منزل خرید کردم و چون از کارکردش راضی بودم برای شرکت هم خرید کردم.ممنون از محصولات عالیتون

 2. هدیه بختیاری آذر 26, 1398

  خیلی خوبه که این دستگاهها در قیمت ها وکارایی های متناسب هستن ومیتونیم با توجه به شرایط وموقعیت متفاوت دستگاه مناسب رو انتخاب وتهیه کنیم ومن کاملا راضیم.ممنون از شرکت تصفیه سازان مهر

 3. مریلا نامی بهمن 2, 1398

  با سلام واحترام تنوع بالای محصولات وبرندها موجب میشد که درانتخاب دستگاهی که مدنظرمون بود مردد بشیم ولی با توضیحات کافی وخوبی که درمورد دستگاهها وقطعاتشون گذاشتین تونستیم دستگاهی با معیارهای مورد نظرمون انتخاب کنیم وبخریم.از شرکت تصفیه سازان مهر بابت کیفیت عالی محصول وپشتیبانی وخدمات تشکر میکنم.

 4. زهرا گنجی بهمن 14, 1398

  این مقاله درمورد خرید محصول بهم کمک زیادی کرد وتونستم انتخاب خوبی داشته باشم ممنون از مطلب مفیدتون

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط