چرا آب تصفیه تلخ شده است؟

چرا آب تصفیه تلخ شده است؟

چرا آب تصفیه تلخ شده است؟

چرا آب تصفیه تلخ شده است ؟

بیشتر مشتریانی که به تازگی دستگاه تصفیه آب برقی خریداری کرده اند این سوال را از کارشناسان این زمینه میپرسند که چرا آب خروجی از دستگاه تصفیه تلخ می باشد؟ در این دقایق شما قرار است با خواندن مقاله جدید تحریریه تصفیه سازان مهر پاسخ خود را بدست آورید که چرا آب تصفیه تلخ شده است ؟ در انتها حتما نظر و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

ما در فروشگاه اینترنتی تصفیه سازان مهر با مدیریت مهندس مصطفی قنبری فرد و با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تامین آب سالم و عاری از میکروب با هدف ارتقاء بهره وری صنایع و افزایش سلامت جامعه، حفظ و مراقبت از محیط زیست فعالیت می نماید. برای خرید ارزان ترین دستگاه تصفیه اب کشور وارد سایت fardco.com شوید و از خدمات پس از فروش آن لذت ببرید و سلامتی را به خانه خود آورید.

انواع تلخی آب :

۱. احساس تلخی بیش از حد آب

در این نوع تلخی به محض نوشیدن آب،احساس نامطبوع تلخی شدید به وضوح در دهان حس می شود. اگرشما با این نوع تلخی مواجه شدید حتما با واحد خدمات پس از فروش شرکت خود تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت تکنسین جهت بررسی و رفع عیب ارسال شود.

۲. احساس تلخی بسیار کم ( عمومی ترین حالت تلخی آب )

در این حالت بعد از نوشیدن آب فقط مقدار کمی تلخی احساس می شود. این حالت معمولا برای کسانی اتفاق می افتد که برای اولین بار از آب تصفیه شده توسط دستگاههای برقی با روش اسمز معکوس استفاده می کنند

علت تلخی آب تصفیه شده در چیست؟

برای بررسی علت تلخی آب خروجی دستگاه تصفیه آب ،اول باید علت طعم آب بررسی شود.

چرا آب تصفیه تلخ شده است

چرا آب دارای طعم است؟

آب به واسطه ی وجود املاح معلق و محلول در آن دارای طعم می باشد. آب در مناطق مختلف جغرافیایی بر اساس جغرافیا ، نوع آب تامینی آنها ( سد ، سفره های زیر زمینی، رود، چشمه و …) و از لحاظ میزان املاح محلول در آن باهم متفاوت است.

به همین خاطر طعم آب در شهرستانها یا حتی مناطق مختلف یک شهر با هم تفاوت دارد. معمولا برای کاهش طعم آب املاح محلول در آب را کاهش می دهند بطوریکه هر چه املاح آب بیشتر باشد، طعم آب بیشتر است و هرچه کمتر شود آب بدون طعم تر خواهد بود.

احساس تلخی آب با توجه به کاهش طعم آب یا همان املاح محلول در آب حس می شود نه اینکه آب تلخ شده باشد یا چیزی به آن اضافه شده باشد. این احساس تلخی حالتی بین قبل از کاهش املاح (آب تصفیه شده) و بعد از تصفیه آب می باشد.

دیگر مقالات خواندنی ما مرتبط با مقاله ” چرا آب تصفیه تلخ شده است ؟ ” :

چگونگی رفع احساس تلخی آب :

  1. بعد از مدتی استفاده از آب تصفیه شده با کیفیت ( آبی که املاح مضر محلول آن کاهش پیدا کرده است ) احساس تلخی آب رفع خواهد شد.
  2. یکی دیگر از روش های از بین بردن تلخی آب استفاده از فیلتر قلیایی اسن زیرا این نوع فیلترها با اضافه کردن آنیون و کاتیون ها به آب PH آب را به حالت قلیایی در می آورند و آن را از حالت تلخی زیاد خارج می کنند.

نکات مهم درمورد تلخی آب تصفیه شده :

دستگاه تصفیه آب را حتما با فیلتر مینرال و یا فیلتر قلیایی خریداری کنید زیرا توسط این دو فیلتر میزان تلخی آب بوضوح کاهش پیدا می کند. سعی کنید دستگاه تصفیه آب کمتر از ۶ مرحله ای خریداری نکنید.

فیلتر مینرال و فیلتر قلیایی بعلت افزودن املاح مفید به آب نظیر ( سدیم،پتاسیم و منیزیم) باعث افزایش سلامت آب می شود و در بسیاری از موارد می توانند حس تلخی آب را از بین ببرند.

با استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی ما و بهره گیری از روش اسمز معکوس علاوه بر حذف کلیه املاح و سختی محلول درآب، آب را سبک تر و گواراتر و با کیفیت تر می کند و همچنین کلیه املاح مورد نیاز بدن ما از جمله (پتاسیم و منیزیم، سدیم، یون های مثبت مفید و….) را به آب اضافه می کند. لذا صرف هزینه برای تصفیه آب خانگی نه تنها اقتصادی است بلکه به نوعی سرمایه گذاری برروی سلامتی افراد محسوب می شود.

استفاده از خدمات متنوع و محصولات با کیفیت شرکت تصفیه سازان مهر

فروشگاه اینترنتی تصفیه سازان مهر پیشرو و با تجربه ای بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در زمینه دستگاه تصفیه آب خانگی لیستی از بهترین و بروزترین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی را فراهم نموده و همچنین هر مشتری عضوی از خانواده شرکت تصفیه سازان مهر است. ما به کیفیت عالی محصولات و پشتیبانی عالی مشتریان برجسته خود مفتخریم. مجموعه ما از زمان اولین مشاوره تا راه اندازی کامل و در طول دوره بهره برداری در تمامی مراحل در کنار شما خواهد ماند.

تلفن دفتر فروش: 02177245202

تلفن دفتر فروش: 02177187181

کارشناس فروش: 09127503096

زندگی با ارزش است اهمیت به سلامتی خود و خانواده با ارزش‌تر است.

آب گوارا و سالم بنوشید

درباره دستگاه تصفیه آب بیشتر بدانید لینک: دستگاه تصفیه آب

امتیاز دهید post

پیغام بگذارید

Related Posts