(0 آیتم)
0 سبد خرید
  • محصولی در سبد نیست.
  • تلفن پشتیبانی
  • تیکت پشتیبانی
  • حساب کاربری

تصفیه آب چاه

تصفیه آب چاه

تصفیه آب چاه

اگر آب مصرفی شما ازیک چاه تامین می شود، لازم است یک آزمایش پیوسته جهت اطمینان از ایمنی آب آشامیدنی خود انجام دهید

اگر نتیجه آزمایش شما نشان دهنده وجود آلاینده ها در آب مصرفی شما باشد، پس باید گزینه هایی برای چگونگی مقابله با آن داشته باشید، با توجه به اینکه آیا آلودگی باکتری، جلبک، ویروسی، قارچی یا ذرات مانند آهن یا منگنز یا یون هایی مانند آرسنیک، سرب، جیوه، نیتریت و نیترات. بسیاری از این مسائل مربوط به بهداشت آب را می توان با خرید یک تصفیه آب حل کرد.

تصفیه آب با زغال چوب فعال

فیلترهای ذغال فعال آلاینده ها را جذب می کنند. این نوع فیلتر بهتر است برای حذف ترکیبات ارگانیک، مانند آلاینده های باکتری و ویروسی استفاده شود.

فیلتر uv اشعه ماوراء بنفش

فیلتر UV اشعه باکتریایی و ویروسی را از طریق عبور آب از طریق یک منبع نور ماوراء بنفش از بین می برد.

سیستم تقطیر آب

با استفاده از انرژی برای جوشاندن آب و سپس با استفاده از یک سیستم تراکم برای گرفتن و کنسانتره بخار انجام می شود.

سیستم تصفیه اسمز معکوس

اسمز معکوس در فرآیند فشار ،آب را از طریق یک غشاء نیمه نفوذی عبور میدهدکه باعث میشود آب عبور کند اما ذرات دیگر مانند باکتری ها و سایر آلودگی های آلی، سموم، ذرات و نمک ها را از بین می برد.

سیستم تصفیه چند مرحله ای

بیش از یک نوع از فیلترهای رایج، بیش از یک نوع از آلودگی را تصفیه می کنند.

هنگامی که آب خود را تجزیه و تحلیل کرده اید، می توانید تعیین کنید که چه نوع تصفیه آب برای چاه بهترین کار برای شما خواهد بود.

همانطور که با اکثر گزینه ها، مزایا و معایب هر نوع سیستم تصفیه وجود دارد. به عنوان مثال، سیستم های تقطیر آب بسیار خالصی را با تقریبا بدون آلودگی آلی و سمی به شما می دهد، اما هزینه های انرژی برای اجرای یک سیستم تقطیر کاملا بالا است

تعادل نیازهای تصفیه شما با بودجه شما، اندازه واحد و ظرفیتی که برای تامین نیاز آب مناسب نیاز دارید، و انتخاب میان انواع فیلتراسیون که برای فیلتر کردن آلاینده هایی که در تامین آب شما یافت می شود، به شما امکان می دهد برای انتخاب بهترین تصفیه آب برای شما

زغال چوب فعال یا سیستم تصفیه کربن

۹۵٪ از سیستم های تصفیه خانه خانگی دارای زغال فعال یا نوع کربن سیستم تصفیه هستند. چرا؟ نصب آنها آسان است ، هزینه نسبتا کم مصرف در هر گالن آب آشامیدنی، و ارائه عملکرد خوب در فیلتر کردن برخی از آلودگی های مضر، از جمله guardia و کریپتوسپوریدیوم. فیلتر خود را از پوسته نارگیل ساخته شده است که یک منبع تجدیدپذیر است.

ضعف در فیلتراسیون کربن این است که فیلتر کربن یا زغال چوب، اگر چه ارزان و آسان برای جایگزینی است اما باید بطور سالانه جایگزین شود. هرچه فیلتر بیشتر در محل قرار گیرد، اثر آن کمتر است.

چند نوع سیستم فیلتر کربن وجود دارد.

سیستم بلوک کربن از یک توده کربن جامد استفاده می کند و بهترین روش فیلتر کردن آلاینده ها است.

با این حال، سیستم های بلوک کربن سرعت بسیار آهسته ای دارند. سیستم های زغال چوب آغشته به نقره فعال، که کلرگون نیز نامیده می شود، توانایی های کشت باکتری را به زغال چوب اضافه می کند.

سیستم تصفیه اسمز معکوس

سیستم های فیلتراسیون سیستم اسمز معکوس شروع به استفاده بیشتر می کنند، زیرا آنها تا ۹۹٫۹٪ آلودگی آب را حذف می کنند.

معایب این سیستم ها این است که آنها مواد معدنی خوب و همچنین آلاینده ها را فیلتر می کنند، مانند تقطیر.

نتیجه یک آب اسیدی و بی مزه است که بعضی از متخصصان سلامت می گویند که در طول زمان می تواند برای سلامت مضر باشد..بنابراین حتما باید از دستگاههایی استفاده شود که فیلتر مینرال در آنها وجود داشته باشد.فیلتر مینرال دارای سنگهای معدنی است که جهت بهبود طعم و مزه آب بکار می رود و سدیم،پتاسیم و منیزیم و املاح مفید دیگر را به آب می افزاید.

سیستم تابش اشعه ماوراء بنفش

سیستم UV با استفاده از نور فوق العاده بنفش برای پرتودهی آب از طریق یک عنصر شیشه ای استفاده می کند . این هر موجود زنده ای را در آب وجود داشته باشد را می کشد.

ناسازگاری در این سیستم ها این است که آنها تنها در آلودگی آلی کار می کنند و از نیترات، نیتریت، آرسنیک یا سایر مواد جامد غیر آلی مضر فیلتر نمی کنند. همچنین وقتی عنصر شروع به پوشیدن می کند، میزان اشعه کاهش می یابد و واحد کمتر موثر است. واحدهای بهتر یک شمارنده ساعت اضافه می کنند، به طوری که جایگزینی عنصر را می توان به طور منظم برای اطمینان از کارایی انجام داد.

تقطیر یک آب بسیار خالص با تقریبا بدون آلاینده را می دهد.

معایب این است که آب حاصله بی مزه است، هیچ کدام از مواد معدنی اصلی و سودمند خود را ندارد و آب کمی اسیدی است، که برای سلامت شما یا لوله کشی شما در طول مدت زمان اصلا مناسب نیست. همچنین این نوع سیستم از بیشترین انرژی استفاده می کند و هزینه بسیار زیادی دارد

سیستم تصفیه چند مرحله ای

چند سیستم چند مرحله ای وجود دارد که ترکیبی از انواع سیستم های فوق را برای عملکرد کلی بهتر فراهم می کند و اگر یک مرحلۀ ناکام باشد، یک پس زمینه وجود خواهد داشت. برخی از فیلترهای کربن را با اشعه ماوراء بنفش ترکیب می کنند، بعضی دیگر فیلتر کردن کربن را با اسمز معکوس ترکیب می کنند. این سیستم ها به دلایل آشکار معمولا گران تر هستند، اما به طور کلی عملکرد و حفاظت بیشتری را نیز به همراه خواهد داشت.

فواید استفاده از آب سالم

· پیشگیری ار بروز سرطان

· کاهش خطرات و حملات قلبی و عروقی

· جلوگیری از بروز سنگ کلیه و صفرا

· افزایش روند رشد کودکان

· کاهش بیماری های گوارشی

· کاهش بوی بد دهان و کاهش پوسیدگی دندانها

· افزایش هیدراتاسیون ( عملیات آبرسانی به سلولهای بدن)

با استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی ما و بهره گیری از روش اسمز معکوس علاوه بر حذف کلیه املاح و سختی محلول درآب، آب را سبک تر و گواراتر و با کیفیت تر می کند و همچنین کلیه املاح مورد نیاز بدن ما از جمله (پتاسیم و منیزیم، سدیم، یون های مثبت مفید و….) را به آب اضافه می کند. لذا صرف هزینه برای تصفیه آب خانگی نه تنها اقتصادی است بلکه به نوعی سرمایه گذاری برروی سلامتی افراد محسوب می شود.

با ما سلامتی و نشاط روزافزون را به خود و عزیزانتان هدیه دهید.

فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی ، اداری و صنعتی

کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش ما همواره آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات مصرف کنندگان خواهند بود.

تماس ۰۹۱۹۹۸۲۱۲۱۲ -۷۷۱۸۷۱۷۷

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/h168223/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/h168223/domains/fardco.com/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/widgets/widgets.php on line 27

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/h168223/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/h168223/domains/fardco.com/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 33