آب یکی از مهم ترین و ضروری ترین مایعات مورد نیاز بدن انسان است و نوشیدن آب سالم نقش بسیار مهمی در سلامت انسان دارد. دستگاه تصفیه آب نیاز بدن به نوشیدن آب سالم را برطرف می کند و به شما کمک می کند زندگی با کیفیتی داشته باشید. در این مقاله به معرفی تجهیزات تصفیه آب اولترافیلتراسیون می پردازیم، ضمن توضیح مزایای این تجهیزات، اطلاعات لازم برای خرید تجهیزات تصفیه آب ارزان را نیز در اختیار شما قرار می دهیم. اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب را دارید و به دنبال اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب هستید و قصد خرید با قیمت ارزان را دارید با ما همراه باشید.دستگاه تصفیه آب

همه ما می دانیم که قسمت بزرگی از بدن ما از آب تشکیل شده است، پس درست است که آب طعم زندگی هر کسی است! آبی که برای نوشیدن انتخاب می کنید به طور مستقیم بر سلامت شما تأثیر می گذارد و نقش مهمی در کیفیت زندگی شما دارد.قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب شهری

شاید فکر کنید که آب لوله کشی مرغوب است و نیازی به تصفیه ندارد، اما لازم به ذکر است که حتی این آب تصفیه شده حاوی مقداری مواد شیمیایی و کلر است که ممکن است بر سلامتی شما تأثیر منفی بگذارد. برای جلوگیری از این وضعیت، خرید یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت و ارزان می تواند علاوه بر لذت نوشیدن آب سالم، از خطر ابتلا به بیماری های ناشی از نوشیدن آب ناسالم جلوگیری کند.

فیلترهای آب مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب به طور کلی با توجه به عملکرد خود به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

فیلتر ذرات
فیلتراسیون غشایی

فیلتراسیون غشایی زمانی استفاده می شود که توقع بیشتری از آب خالص وجود داشته باشد و آب با کیفیت بالاتری در اختیار شما قرار دهد. رایج ترین فیلترهای مورد استفاده در انواع تجهیزات تصفیه آب خانگی عبارتند از:
فیلتر رسوبی
فیلتر کارتریج
فیلتر کیسه ای
فیلتر کربن
فیلتر سرریز
فیلتر اسمز معکوس
کارتریج های اولترافیلتراسیون، میکروفیلتراسیون و نانوفیلتراسیون
فیلتر شنی

بررسی و مشخصات انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب uf

خرید دستگاه تصفیه آب

مهم ترین عواملی که باعث لزوم خرید یک دستگاه تصفیه آب ارزان می شود عبارتند از: با خرید دستگاه تصفیه آب تصفیه آب آشامیدنی منزل خود، خالص ترین و مناسب ترین آب را برای سیستم ایمنی رو به رشد کودک خود فراهم می کنید. با جداسازی کلر، آفت‌کش‌ها، باکتری‌ها و فلزات سنگین از آب، دستگاه‌های تصفیه آب نوشیدن آب خالص و با طعم عالی را برای شما ممکن می‌سازند.نحوه کارکرد دستگاه تصفیه آب با مکانیزم اولترافیلتراسیون

کلر موجود در آب خطر ابتلا به بیماری های خطرناکی مانند سرطان مثانه، سرطان رکتوم و سرطان روده بزرگ را در انسان افزایش می دهد و دستگاه های تصفیه آب با حذف این ماده از آب آشامیدنی نقش بسیار مهمی در سلامت شما دارند. فیلتر موجود در فیلتر آب منزل شما سرب را از آب جدا می کند و از ورود این ماده بسیار خطرناک به بدن شما جلوگیری می کند. همچنین این فیلترها با حذف کریپتوسپوریدیوم، ای کولای و ژیاردیا از آب، خطر ابتلا به بیماری های خطرناک گوارشی را تا 80 درصد کاهش می دهند.
تصفیه آب آلودگی های خطرناک را حذف می کند و تعادل pH آب را حفظ می کند و در عین حال رسوبات معدنی سالم را حفظ می کند. خرید فیلتر آب ارزان قیمت یک راه مقرون به صرفه برای تامین آب آشامیدنی سالم در خانه است. قیمت آب خالص بسیار کمتر از قیمت خرید آب معدنی است و هیچ ضرری برای طبیعت نخواهد داشت. نوشیدن آب سالم و خالص علاوه بر کاهش خطر ابتلا به بیماری های مختلف، انرژی شما را نیز به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.راهنمای نحوه تهویه دستگاه تصفیه آب خانگی

همانطور که می بینید، خرید فیلتر آب یک اقدام بسیار هوشمندانه برای محافظت از سلامت خود و خانواده تان است و سرمایه ای است که برای روزهای آینده شما را شاد و پرانرژی نگه می دارد.

دستگاه تصفیه آب بدون برق

یکی از معیارهایی که برای طبقه بندی تجهیزات تصفیه آب استفاده می شود این است که آیا تجهیزات به برق نیاز دارند یا خیر. به نظر می رسد تنها تفاوت دستگاه تصفیه آب بدون برق با دستگاه تصفیه آب برقی در نبود برق است؛ اما باید بدانید که این دستگاه ها در روش تصفیه آب نیز متفاوت هستند. بر خلاف دستگاه های تصفیه آب برقی که از نور فرابنفش یا فشار برای حرکت آب از طریق غشاء استفاده می کنند، دستگاه تصفیه آب برقی از فیلتر مخصوصی برای تصفیه آب استفاده می کند و برای این کار به هیچ منبع برقی نیاز ندارد.آموزش تنظیم فشار دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب غیر برقی، مواد شیمیایی، میکروارگانیسم ها، ویروس ها، ذرات معلق و رسوبات موجود در آب را از طریق انواع فیلترهای خود جدا کرده و در نهایت آب سالم و خوشمزه ای را در اختیار شما قرار می دهد. فیلترهای مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب الکترولس معمولاً از انواع کربن فعال، فیبر، پنبه یا سلولزی هستند که به خوبی مواد مضر را از آب جدا می کنند. از مهم ترین و جالب ترین مزایای دستگاه های تصفیه آب برقی می توان به هزینه بسیار پایین و اقتصادی بودن این دستگاه اشاره کرد. اگر به دنبال یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت و با قیمتی مقرون به صرفه هستید، این دستگاه که از برق استفاده نمی کند یک انتخاب عالی برای تمام نیازهای دستگاه تصفیه آب خانگی شما می باشد.

اولترافیلتراسیون

اولترافیلتراسیون یا “UF” یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین روش های تصفیه آب است که در آن تجهیزات تصفیه آب بدون نیاز به برق و با کمک فیلترهای مخصوص تصفیه آب را انجام می دهند. تنها قدرتی که دستگاه های اولترافیلتراسیون برای تصفیه آب از آن استفاده می کنند فشار آب است که یکی از مهمترین مزایای این دستگاه ها می باشد.

تجهیزات با تکنولوژی اولترافیلتراسیون می توانند تمامی باکتری ها، میکروارگانیسم ها و ویروس های موجود در آب را از بین ببرند و آب سالم و بهداشتی در اختیار شما قرار دهند. این دستگاه ها از طریق منافذ ریز موجود در غشای فیلتر مواد مضر را از آب خارج کرده و از این طریق سلامت آب آشامیدنی را تضمین می کنند. این فیلترها دارای اندازه غشا 0.01 میکرون هستند، بنابراین قادر به حذف کلیه ناخالصی ها و ذرات معلق موجود در آب مانند: اندوتوکسین ها، پلاستیک ها، پروتئین ها، سیلیس، سیل، مه دود و ویروس ها می باشد.

یکی از مهمترین مزایای تجهیزات تصفیه آب اولترافیلتراسیون این است که این دستگاه های تصفیه به برق نیاز ندارند. دستگاه های اولترافیلتراسیون فرآیند تصفیه آب را با استفاده از فیلترهای بسیار کارآمد خود انجام می دهند و ضمن حذف مواد مضر از آب، مواد معدنی سالم و ضروری را نیز حفظ می کنند. از دیگر مزایای قابل توجه و مهم دستگاه های تصفیه UF می توان به عدم هدر دادن آب و صرفه جویی در مصرف آب اشاره کرد. نصب دستگاه تصفیه آب UF نیز سریع و آسان است و مراحل نصب و استفاده از آن زمان بسیار کمی از شما خواهد گرفت.
تعمیر و نگهداری دستگاه های تصفیه آب یکی دیگر از موضوعاتی است که همواره ذهن خریداران را به خود مشغول کرده و به یکی از دغدغه های اصلی آنها تبدیل شده است. در این زمینه تجهیزات UFIDA نیز توانسته آزمون را پس داده و رضایت مصرف کنندگان را جلب کند. نگهداری از این تصفیه کننده ها نیاز به مهارت و دستورالعمل خاصی ندارد و فیلترهای موجود در آنها به راحتی تعویض می شوند.

قیمت آب تصفیه شده

یکی از موضوعات مورد توجه و مورد توجه خریداران انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی در هنگام تصمیم گیری قیمت دستگاه تصفیه آب است. در مقایسه با سایر دستگاه های تصفیه آب، قیمت دستگاه تصفیه آب UF بسیار مناسب است.

یکی از پرطرفدارترین دستگاه های موجود در بازار به حساب می آید و تقاضای زیادی برای آن ها وجود دارد. علاوه بر مقرون به صرفه بودن دستگاه های تصفیه آب اولترافیلتراسیون، هزینه های نگهداری و تامین قطعات یدکی این محصولات نیز پایین است که این امر باعث شده است تا UFIDA جایگاه بسیار مناسبی را در بازار دستگاه های تصفیه آب و جلوتر از سایر دستگاه های تصفیه آب برای خود ایجاد کند.

امتیاز دهید post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *