جستجو کردن
جستجو کردن
Close this search box.

خواص آب

آب (فرمول شیمیایی H2O) یک ماده شیمیایی شفاف است. اب یکی از ضروریات اساسی برای هر موجود زنده از جمله گیاهان و حیوانات است. درست مانند هوا، نور خورشید و غذا، برای رشد مناسب زندگی، آب روی زمین لازم است. علاوه بر رفع تشنگی، آب برای فعالیت های متعددی مانند تمیز کردن، شستن و پخت و پز ،آبیاری ،فعالیت های کشاورزی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت آب تصفیه کن

خواص آب

آب به طور عمده دارای شش خواص است که در اینجا بطور مختصر در مورد این ویژگی ها توضیح میدهیم:

۱- سازگاری و چسبندگی

سازگاری، به جذب آب توسط مولکول های دیگر اشاره می کند، که یکی از خواص اصلی آب است.

این خاصیت قطبی آب است که به وسیله آن به مولکول های دیگر آب جذب می شود. پیوندهای هیدروژن موجود در آب، مولکولهای آب را با هم مخلوط می کنند.

۲- جذب آب

اساسا جذب آب بین مولکول های مواد متنوع است. این ماده با هر مولکولی ارتباط می یابد و می تواند پیوند های هیدروژنی را تشکیل دهد.

۳- تراکم یخ پایین

وقتی آب سرد می شود، پیوندهای هیدروژنی آب به یخ تبدیل می شوند. پیوندهای هیدروژنی پایدار هستند و شکل کریستال خود را حفظ می کنند. تراکم یخ از آب پاینن تراست زیرا پیوندهای هیدروژنی آن از هم جدا هستند.

۴- قطب بالای آب

آب دارای قطبیت بالایی است. آب یک مولکول قطبی است که به مولکول های دیگر و یون های دیگر جذب می شود. این می تواند پیوندهای هیدروژن را ایجاد کند و بنابراین یک حلال قدرتمند است.خرید و تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی

۵- گرمای ویژه آب

آب به دلیل گرمای ویژه خاص می تواند درجه حرارت را کاهش دهدو دمای آن را تا زمانی که حرارت اعمال نمی شود نگه می دارد.

۶- گرمای بالای تبخیر آب

این یکی دیگر از ویژگی های آب است که توانایی آن را برای درجه حرارت متوسط ​​نشان می دهد. همانطور که آب از یک سطح تبخیر می شود، یک اثر خنک کنندگی بر روی همان اثر قرار می گیرد. آب قلیایی و خواص آن

نتیجه گیری

آب برای بسیاری از فعالیت هایی که ما در زندگی روزمره خود به آن می پردازیم، مورد نیاز است. لازم است که ما آن را حفظ کنیم، سیاره ما در سالهای آینده از آب شیرین برخوردار نخواهد بود.

ما نباید فاضلاب را از بین ببریم و کمی به حفظ آن کمک کنیم. ما باید فعالیت ها و برنامه هایی را انجام دهیم که در حفظ آب و حفاظت از منابع آن برای پاسخگویی به تقاضاهای فعلی و آینده موجودات زنده کمک کند.

با استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی ما و بهره گیری از روش اسمز معکوس علاوه بر حذف کلیه املاح و سختی محلول درآب، آب را سبک تر و گواراتر و با کیفیتتر می کند و همچنین کلیه املاح مورد نیاز بدن ما از جمله (پتاسیم و منیزیم، سدیم، یون های مثبت مفید و….) را به آب اضافه می کند.

از آنجایی که آب آشامیدنی نقش بسزایی در حفظ سلامت انسان دارد، توجه به آن بسیار مهم است. معمولا افراد برای سالم نگه داشتن آب آشامیدنی از آب معدنی یا دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده می کنند، اما این محلول انتخاب مناسبی برای دریافت آب آشامیدنی سالم نیست. زیرا آب معدنی بطری مشکلات خاص خود را دارد.

لذا صرف هزینه برای تصفیه آب خانگی نه تنها اقتصادی است بلکه به نوعی سرمایه گذاری برروی سلامتی افراد محسوب می شود.

با ما سلامتی و نشاط روزافزون را به خود و عزیزانتان هدیه دهید.

فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی ، اداری و صنعتی

فیلتر قلیایی مدل ZH-350

کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش ما همواره آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات مصرف کنندگان خواهند بود.

تماس ۰۹۱۹۹۸۲۱۲۱۲ -۰۲۱۷۷۱۸۷۱۷۷

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من