(0 آیتم)
0 سبد خرید
  • محصولی در سبد نیست.
  • تلفن پشتیبانی
  • تیکت پشتیبانی
  • حساب کاربری

خواص آب

آب (فرمول شیمیایی H2O) یک ماده شیمیایی شفاف است. اب یکی از ضروریات اساسی برای هر موجود زنده از جمله گیاهان و حیوانات است. درست مانند هوا، نور خورشید و غذا، برای رشد مناسب زندگی، آب روی زمین لازم است. علاوه بر رفع تشنگی، آب برای فعالیت های متعددی مانند تمیز کردن، شستن و پخت و پز ،آبیاری ،فعالیت های کشاورزی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

خواص آب

آب به طور عمده دارای شش خواص است که در اینجا بطور مختصر در مورد این ویژگی ها توضیح میدهیم:

۱- سازگاری و چسبندگی

سازگاری، به جذب آب توسط مولکول های دیگر اشاره می کند، که یکی از خواص اصلی آب است.

این خاصیت قطبی آب است که به وسیله آن به مولکول های دیگر آب جذب می شود. پیوندهای هیدروژن موجود در آب، مولکولهای آب را با هم مخلوط می کنند.

۲- جذب آب

اساسا جذب آب بین مولکول های مواد متنوع است. این ماده با هر مولکولی ارتباط می یابد و می تواند پیوند های هیدروژنی را تشکیل دهد.

۳- تراکم یخ پایین

وقتی آب سرد می شود، پیوندهای هیدروژنی آب به یخ تبدیل می شوند. پیوندهای هیدروژنی پایدار هستند و شکل کریستال خود را حفظ می کنند. تراکم یخ از آب پاینن تراست زیرا پیوندهای هیدروژنی آن از هم جدا هستند.

۴- قطب بالای آب

آب دارای قطبیت بالایی است. آب یک مولکول قطبی است که به مولکول های دیگر و یون های دیگر جذب می شود. این می تواند پیوندهای هیدروژن را ایجاد کند و بنابراین یک حلال قدرتمند است.

۵- گرمای ویژه آب

آب به دلیل گرمای ویژه خاص می تواند درجه حرارت را کاهش دهدو دمای آن را تا زمانی که حرارت اعمال نمی شود نگه می دارد.

۶- گرمای بالای تبخیر آب

این یکی دیگر از ویژگی های آب است که توانایی آن را برای درجه حرارت متوسط ​​نشان می دهد. همانطور که آب از یک سطح تبخیر می شود، یک اثر خنک کنندگی بر روی همان اثر قرار می گیرد.

نتیجه گیری

آب برای بسیاری از فعالیت هایی که ما در زندگی روزمره خود به آن می پردازیم، مورد نیاز است. لازم است که ما آن را حفظ کنیم، سیاره ما در سالهای آینده از آب شیرین برخوردار نخواهد بود.

ما نباید فاضلاب را از بین ببریم و کمی به حفظ آن کمک کنیم. ما باید فعالیت ها و برنامه هایی را انجام دهیم که در حفظ آب و حفاظت از منابع آن برای پاسخگویی به تقاضاهای فعلی و آینده موجودات زنده کمک کند.


با استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی ما و بهره گیری از روش اسمز معکوس علاوه بر حذف کلیه املاح و سختی محلول درآب، آب را سبک تر و گواراتر و با کیفیتتر می کند و همچنین کلیه املاح مورد نیاز بدن ما از جمله (پتاسیم و منیزیم، سدیم، یون های مثبت مفید و….) را به آب اضافه می کند.

لذا صرف هزینه برای تصفیه آب خانگی نه تنها اقتصادی است بلکه به نوعی سرمایه گذاری برروی سلامتی افراد محسوب می شود.

با ما سلامتی و نشاط روزافزون را به خود و عزیزانتان هدیه دهید.

فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی ، اداری و صنعتی

کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش ما همواره آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات مصرف کنندگان خواهند بود.

تماس ۰۹۱۹۹۸۲۱۲۱۲ -۰۲۱۷۷۱۸۷۱۷۷

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/h168223/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/h168223/domains/fardco.com/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/widgets/widgets.php on line 27

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/h168223/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/h168223/domains/fardco.com/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 33