فواید و مضرات آب سرد بر سلامتی

فواید و مضرات آب سرد بر سلامتی

فواید و مضرات آب سرد بر سلامتی

فواید و مضرات آب سرد بر سلامتی

همه ما می دانیم که نوشیدن آب کافی در روز امری بسیار حیاتی می باشد. با نصب و راه اندازی بهترین دستگاه تصفیه کننده اب خانگی با کیفیت بالا، باید توجه ویژه ای به آب آشامیدنی سالم و عاری از مواد آلاینده داشته باشیم. آیا شما از این واقعیت آگاهی دارید که دمای آب آشامیدنی نیز می تواند بر سلامت شما تأثیر بگذارد؟

اکثر ما بعد از بازگشت از کارو یا انجام یک فعالیت، به خصوص در طول تابستان، یک لیوان آب سرد مینوشیم تا تشنگی و خستگی را از بین ببریم. با این حال، بسیاری از ما از این واقعیت آگاه نیستیم که نوشیدن آب سرد می تواند آسیب بیشتری به ما وارد کند. د. امروز در خدمت شما هستیم با مقاله جدید و جذاب از تحریریه تصفیه سازان مهر تا با فواید و مضرات آب سرد بر سلامتی کامل آشنا شوید. پس با دقت فراوان در انتخاب خرید دستگاه تصفیه آب جدید خود پیشنهادات زیر را در نظر داشته باشید.

ما در فروشگاه اینترنتی تصفیه سازان مهر با مدیریت مهندس مصطفی قنبری فرد و با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تامین آب سالم و عاری از میکروب با هدف ارتقاء بهره وری صنایع و افزایش سلامت جامعه، حفظ و مراقبت از محیط زیست فعالیت می نماید. برای خرید ارزان ترین دستگاه تصفیه اب کشور وارد سایت fardco.com شوید و از خدمات پس از فروش آن لذت ببرید و سلامتی را به خانه خود آورید.

اختلال در هضم

یکی از دلایل اصلی جلوگیری از نوشیدن آب سرد، این است که این نوع نوشیدنی ها عملکرد هضم را به اختلال می اندازند. آب سرد و همچنین بعضی از نوشیدنی های سرد رگ های خونی را منقبض کرده و همچنین هضم مواد غذایی را با مشکل روبرو میکنند.

فرآیند طبیعی جذب مواد مغذی در هنگام هضم غذا بامصرف آب سرد خنثی می شود. به این علت که تمرکز بدن شمابجای هضم کردن به تنظیم دمای بدن و آب سرد معطوف می شود همچنین بدن شما نیاز به صرف انرژی اضافی برای تنظیم دمای بدن هنگام مصرف هر چیزیدارای درجه حرارت بسیار پایین را دارد. انرژی اضافی برای هضم مناسب مواد غذایی و جذب مواد مغذی ضروری است.

دیگر مقالات خواندنی ما مرتبط با مقاله ” فواید و مضرات آب سرد بر سلامتی ” :

کاهش ضربان قلب

دلیل دیگری برای جلوگیری از نوشیدن آب سرد این است که ضربان قلب را کاهش می دهد. مطالعات نشان داده است که نوشیدن آب سرد نه تنها ضربان قلب را کاهش می دهد، بلکه عصب ورگها را تحریک می کند،عصبی که عملکرد غیرارادی بدن را کنترل می کند. رگهای عصبی همچنین بخشی جدایی ناپذیر از سیستم عصبی است..

به بدن شما شوک وارد میشود

پس از یک کار و یا فعالیت شدید ،از نوشیدن آب آشامیدنی سرد به شدت اجتناب کنید ، مخصوصا در طول تابستان

با این حال، با توجه به کارشناسان ورزشگاه، توصیه می شود پس ازفعالیت از آب گرم استفاده کنید. بدن شما هنگامی که کار می کند، حرارت زیادی ایجاد می کند. اگر آب آشامیدنی با دمای متعادل مصرف کنید ،یک هماهنگی دما وجود دارد که موجب افزایش سلامت دستگاه گوارش شما می شود. بدن شما همچنین پس از کار، آب سرد را بسرعت جذب می کند. نوشیدن آب سرد بعد از فعالیت ممکن است منجر به درد مزمن معده شود زیرا آب بسیار سرد بدن شما را شوکه میکند.

فواید و مضرات آب سرد

اثرات مخرب دفع چربی

نوشیدن آب سرد بلافاصله پس از غذا توانایی بدن شما را در کاهش چربیهای غذا از دست می دهد.دمای آب سرد چربی ها ی مواد غذایی را سفت می کند و به همین دلیل بدن شما نمیتواند این چربی های ناخواسته را از بدنتان دفع کند.

استفاده از خدمات متنوع و محصولات با کیفیت شرکت تصفیه سازان مهر

فروشگاه اینترنتی تصفیه سازان مهر پیشرو و با تجربه ای بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در زمینه دستگاه تصفیه آب خانگی لیستی از بهترین و بروزترین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی را فراهم نموده و همچنین هر مشتری عضوی از خانواده شرکت تصفیه سازان مهر است. ما به کیفیت عالی محصولات و پشتیبانی عالی مشتریان برجسته خود مفتخریم. مجموعه ما از زمان اولین مشاوره تا راه اندازی کامل و در طول دوره بهره برداری در تمامی مراحل در کنار شما خواهد ماند.

تلفن دفتر فروش: 02177245202

تلفن دفتر فروش: 02177187181

کارشناس فروش: 09127503096

زندگی با ارزش است اهمیت به سلامتی خود و خانواده با ارزش‌تر است.

آب گوارا و سالم بنوشید

درباره دستگاه تصفیه آب بیشتر بدانید لینک: دستگاه تصفیه آب

امتیاز دهید post

Write a Message

Your email address will not be published.

Related Posts